Zrcadlo s osvětlením

Zrcadla s osvětlením se používají zejména do koupelnových místností. Ač se to možná nezdá, tak osvětlení do koupelny je velice důležité. Nejde jen o dobrou viditelnost při koupání nebo sprchování, ale především také o viditelnost sám na sebe. Každý člověk chce dobře vypadat a to především ženy, pro které jsou zrcátka nebo velká zrcadla nezbytnou potřebou v domácnosti.

Světlo, které je umístěno přímo na zrcadle nebo v jeho blízkosti zajišťuje tu nejlepší viditelnost nejen obličeje, ale i všech partií vašeho těla. Především jsou ale volena zrcadla s osvětlením do koupelen. Koupelnová zrcadla s osvětlením lze zakoupit ve dvou variantách osvětlení a každé z nich má své výhody. Jednou z variant je zrcadlo se zabudovaným bodovým osvětlením, které má v dnešní době už běžně používanou LED žárovku s vysokým výkonem a dlouhou životností. Tyto zrcadla je ale možné zakoupit jako jeden kus, takže není možné volit mezi světlem a zrcadlem a není možné je mezi sebou kombinovat.

Dalším výrobkem je zrcadlo s klasických nástěnným osvětlení, které může být i bodové. Výhodou těchto zrcadel s světel je fakt, že je možné zakoupit oba dva kusy zvlášť libovolně podle vkusu. Světlo totiž není umístěno na zrcadle, ale na stěně vedle něj nebo nad ním.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram